Konzultace zdarma

Proč revoluční dieta?

  • K vysněné váze jsme dovedli tisíce lidí v ČR
  • Dieta bez hladovění a bez jojo efektu
  • Redukční jídelníček na míru
  • Chutný a pestrý jídelníček
  • Podpora, motivace a odborné poradenství
  • Shodíte 0,5-1 kg každý týden
  • Konzultace a sestavení jídelníčku je ZDARMA,
    hradíte si pouze bylinné produkty

Rezervace termínu

Veškeré konzultace ZDARMA

Veškeré konzultace s našimi odbornými výživovými poradci a a sestavování individuálního redukčního jídelníčku jsou zdarma, při hubnutí s námi si hradíte pouze produkty, které Vaše hubnutí zrychlí, zefektivní a zpříjemní! Hubnout s námi si tak může dovolit úplně každý!

 

Podpůrné produkty na přírodní bázi

V rámci naší vlastní metody hubnutí jsme vyvinuli také speciální produkty, které vyrábíme v našich vlastních evropských laboratořích. Jsou na bázi ovoce, zeleniny a bylin a mají na hubnutí obrovský vliv. Jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem a Ministerstvem zdravotnictví. Při hubnutí s námi si budete hradit jen tyto produkty, a to pouze v řádu stokorun, naopak sestavení individuálního jídelníčku a veškeré konzultace a poradenství našich výživových poradců jsou pro Vás zdarma!

 

Hubněte bez hladovění

Klíčem k efektivnímu a zdravému hubnutí je absence pocitu hladu. Při dodržování námi navrhnutého individuálního jídelníčku nebudete vůbec hladovět a ke své vysněné váze a sexy postavě se doslova projíte! Hubnutí není o odříkání a trápení se, naopak - pro zdravý organismus je nutná pestrá, vyvážená strava, a to i když právě procházíte redukcí váhy!

 

Budete lehčí o 0,5 - 1 kg týdně!

Díky kombinaci speciálního jídelníčku sestaveného na míru pro Vás, lehkého pohybu a exkluzivních produktů NATURHOUSE budete hubnout 0,5-1 kg každý týden! Své vysněné váhy a krásné postavy tak docílíte během krátké doby, ale hlavně bez jojo efektu a nadobro!

 

Středomořský jídelníček

Individuální redukční jídelníček, který Vám na míru navrhne náš výživový poradce, je sestavený jen z ověřených, zdravých a hlavně lahodných receptů! Můžete si tak být jistí, že Vám vždy bude chutnat, Vaše strava bude pestrá a vyvážená si nebudete muset odpírat ani sladké! Příprava našich ověřených receptů pro hubnutí je snadná a rychlá a budete ji bez problémů zvládat i v každodenním životě. Navíc ingredience pro recepty nakoupíte v běžném středním obchodě, takže nic nebudete muset složitě shánět. 

 

Přátelský přístup a podpora

Díky přátelskému přístupu našich výživových poradců pro Vás hubnutí bude ještě příjemnější - poradce, který Vás procesem redukce váhy bude provádět, Vás bude po celou dobu podporovat, motivovat a radit. Díky tomuto úzkému vztahu se pro Vás každá návštěva pobočky NATURHOUSE stane příjemnou událostí a budete se na ni vždy těšit!