Metoda

K vysněné váze jsme pomohli již tisícům lidem v České republice. Nezáleží u nás na věku, na zdravotním stavu, profesi ani na penězích! Zhubnout pomůžeme opravdu každému. Při procesu redukce váhy jsme našim klientům rádci, oporou i motivací.

 

Každý klient je pro nás důležitý

Víme, jak moc Vám záleží na tom, abyste své vysněné váhy docílili, abyste se cítili dobře a případně abyste pozitivně ovlivnili svůj zdravotní stav. Proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně a každý z Vás je pro nás důležitý. Mezi našimi klienty a výživovými poradci vznikají velmi přátelské vztahy a i ti, kteří s námi již zhubli a nadále nás nepotřebují, se na pobočky rádi vracejí, ať už kvůli atmosféře, nákupu našich produktů nebo jen pozdravit svého výživového poradce.

Průběh úvodní konzultace

Všechny klienty či zájemce o hubnutí čeká tzv. první úvodní konzultace. Na této první návštěvě Vás výživová poradkyně zváží a změří, abyste mohli sledovat v průběhu času své úspěšné hubnutí. Probere s Vámi, jaké cílové váhy byste chtěli docílit, zeptá se na Váš zdravotní stav, popíše Vám naši metodu hubnutí, řekne Vám pro představu, jak vypadá redukční jídelníček a můžete se jí zeptat, na cokoli chcete.

Když se pak rozhodnete vyjít své vysněné váze vstříc, výživová poradkyně Vám sestaví jídelníček na míru a bude s Vámi každý týden v kontaktu, aby Vás podporovala, motivovala a radila Vám. Veškeré konzultace a sestavování individuálního jídelníčku jsou zcela zdarma, hradíte si pouze exkluzivní bylinné produkty, které Vás v hubnutí podpoří a urychlí jej!

Projezte se k vysněné váze!

Všem, kteří se s námi rozhodnou zhubnout, sestavujeme jídelníček na míru. Tento jídelníček je chutný, pestrý a zdravý a dovede Vás k Vaší vysněné váze. Tento redukční jídelníček je založený na středomořské stravě, jídla jsou velmi snadná a rychlá na přípravu a veškeré ingredience seženete v běžném obchodě s potravinami. Díky šikovně sestavenému jídelníčku a našim tipům si nemusíte odpírat ani sladká jídla nebo se obávat, že byste hladověli. Naopak, jídelníček je velmi chutný a pokud jej budete následovat, hlad mít nikdy nebudete!

Redukční jídelníček je doplněný o exkluzivní produkty NATURHOUSE, které si vyrábíme v našich vlastních evropských laboratořích. Jsou založené na bázi bylin, ovoce a zeleniny a jsou certifikovány Státním zdravotním ústavem a schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR. Mají v jídelníčku svůj důležitý význam, protože hubnutí zrychlí a zefektivní a díky tomu budete hubnout 0,5-1 kg týdně! 

Jsme tu neustále pro Vás

Naše výživová poradkyně s Vámi bude v kontaktu při celém procesu úpravy Vaší váhy, a to od sestavování jídelníčku, přes pravidelné konzulatce a sledování Vašich úspěchů skrze měření a vážení až po zodpovídání Vašich dotazů, které během hubnutí budete mít. Celou dobu Vás výživová poradkyně bude motivovat a podporovat! Na všech našich pobočkách se jistě budete cítit příjemně, protože mezi našimi klienty a výživovými poradci vznikají velmi přátelské vztahy a tak bude pravidelná návštěva na pobočce radostnou událostí!

Zhubněte jednou provždy! Zn. bez jo-jo efektu!

Fungujeme již 25 let a za tuto dobu s námi zhubly již tisíce můžů a žen. Vyvinuli jsme vlastní metodu hubnutí, která je složena ze dvou fází, tzv. redukční a stabilizační. Víme, jak strašný je to pocit, když se pracně shozená kila zase začínají na váze objevovat. Při jo-jo efektu často přiberete ještě více než byla původní váha a tyto kilogramy se pak shazují mnohem hůře. Naše dvoufázová metoda zajistí, že nejen spolehlivě zhubnete, ale shozená kila se Vám již nevrátí a nedojde k tolik obávanému jo-jo efektu!

Cena dostupná pro každého

Individuální výživové poradenství bývá často nesmyslně drahé a je pro mnoho lidí cenově nedostupné. My chceme udělat hubnutí přístupné všem, kteří o to stojí, proto jsou veškeré konzultace, poradenství a sestavování individuálního jídelníčku zcela zdarma. Naši klienti si při hubnutí hradí pouze cenu produktů, které hubnutí maximálně podporují, zrychlují a zefektivňují, a to maximálně v řádech stokorun. Hubnout s námi si může dovolit každý!