Vladimír, 38 let, Brno

Pan Vladimír zhubnul 32 kg během 12 měsíců a snížil svou konfekční velikost o 2 čísla!

Jméno a příjmení: Vladimír Konečný
Zaměstnání: regionální ředitel
Bydliště: Brno
Poradna: Brno Olympia a náměstí Svobody
Věk: 38 let
Výška: 178 cm
Původní hmotnost: 117 kg
Současná hmotnost: 85 kg
Zhubl: 32 kg
Délka hubnutí: 12 měsíců
Původní velikost oblečení: XXL
Současná velikost oblečení: L
Zmenšení o: 2 konfekční velikosti oblečení
Úbytek přes břicho: -30 cm
 

Hubnutí je jednodušší, než jsem si myslel. Bez diety a hladu jsem se projedl ke štíhlosti

 
Pan Vladimír Konečný dokázal během 1 roku zhubnout 32 kg s podporou výživových poradkyň NATURHOUSE v brněnské Olympii a na náměstí Svobody. Je z něj úplně jiný člověk. Je aktivnější, veselejší, spokojenější, pohyblivější a vůbec se cítí skvěle. To se pak odráží také na jeho pracovních výkonech i v osobním životě. Moc Vám, pane Vladimíre, gratulujeme!
 
Vladimíre, můžete nám sdělit, co Vás přivedlo do výživové poradny NATURHOUSE?
Náhoda. Jednoho dne jsem procházel s kamarádkou v brněnské Olympii a oba jsme si stěžovali, že si nemůžeme koupit oblečení podle našich představ. Před výživovou poradnou NATURHOUSE nás zastavila slečna, která nám nabídla měření tuku a tak to začalo...
 
Pamatujete si, jak probíhala Vaše 1. konzultace? Co se na ní dělo?
Uvítala mě usměvavá dietoložka Mgr. Soňa Lovichová. První krok bylo detailní měření váhy (tuk, voda) a stanovení vlastního cíle, já si stanovil 90 kg. Proběhlo poučení o tom, jaké jídlo a pití vynechat a následně jsem dostal jídelníček na první týden. Celé sezení netrvalo déle než 30 minut. Konzultace byla příjemná a srozumitelná.
 
Začal jste dodržovat metodu NATURHOUSE. Co jste na ní nejvíce oceňoval?
Celá metoda má základy v jídle, které je běžně k dostání v obchodech. Nejedná se tedy o žádnou koktejlovou nebo krabičkovou dietu. Během celé doby v hubnoucí fázi jsem neměl hlad a hubnutí šlo velmi dobře. Musím se zmínit i o trpělivosti výživové poradkyně Soni Lovichové. Vyplatilo se :-)
 
Co pro Vás znamenaly pravidelné týdenní konzultace?
Vždy jsem se těšil za příjemnými lidmi z NATURHOUSE. Prvních 6 měsíců jsem navštěvoval pobočku v Olympii a druhou polovinu jsem navštěvoval pobočku na náměstí Svobody v Brně, kterou vede výživová poradkyně Iva Bednaříková. Pracovně jsem byl totiž více ve středu města, proto jsem přešel do péče této pobočky na náměstí Svobody. Mohu říci, že profesionalita s lidským přístupem je základem obou poboček. Každá konzultace byl krok vpřed a získal jsem nové znalosti nejen o jídle, ale také o sobě samém. 
 
K tomu, aby člověk upravil svoji hmotnost, je potřeba změnit jídelníček a stravovací návyky. Jaké konkrétní změny se týkaly Vás?
Začal jsem snídat, přestal jsem pít alkohol a jíst sladkosti. Jedl jsem velmi mnoho zeleniny, kvalitní bílkoviny, důležitá byla také pravidelnost.
 
Nedílnou součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Jak Vám pomáhaly a které jste si oblíbil? 
Všechny produkty, které jsem vyzkoušel, byly určeny cíleně např. na spalování tuku nebo odvodnění. Nejvíce jsem si oblíbil vlákninu FIBROKI, sušenky PEIPAKOA BAMBOU a čaje INFUNAT. Paní poradkyně mi pokaždé vysvětlila, proč a na co je doplněk určen.
 
Když se ohlédnete zpět, připadalo Vám těžké zhubnout?
Bylo to jednodušší, než jsem si myslel.  Bez diety a hladu jsem se projedl ke štíhlosti.
 
Jak se cítíte nyní lehčí o 32 kg?
Jsem rychlejší, aktivnější a veselejší. Spokojený, pohyblivější, cítím se skvěle.
 
Kombinoval jste hubnutí se cvičením?
Ani moc ne. Rekreačně kolo nebo lehčí turistika. Jak říká jedno pravidlo: 80 % strava a 20 % pohyb funguje velmi dobře.
 
Plánujete do NATURHOUSE docházet i nadále?
Ano, vždy se rád zastavím. Nejen kvůli kontrole váhy, ale i za fajn lidmi. Děkuji za podporu oběma výživovým poradkyním Soně Lovichové a Ivě Bednaříkové.